Új termékek a Ruhaboltban

Egy hónapja indult útjára a legújabb büszkeségünk, az Egri Napok Ruhabolt. Az Egerben eddig még ismeretlennek számító divatirányzat meghonosításáért létrehozott kezdeményezésünk a megélt egyetlen hónapja alatt kellemes meglepetést okozott, ugyanis megmutatta, hogy városunkban van kereslet a helyi mintájú ruhadarabokra! Lenyűgöző üzleti érzékünk, na meg a realitásunk azért azt súgták, hogy egy ilyen irányzathoz valószínűleg pici lesz a megyeszékhelyünk, mind a lakos számával, mind pedig az új divatirányzat felé mutatott fogékonyságával, de aztán pozitívan csalódtunk. És nem tudjunk elégszer hangsúlyozni, hogy ez az örömünk nem a keresett pár száz forint jutalékunknak szól, hanem annak a nagyszerű ténynek, hogy talán hozzá tudtunk még valamit tenni a városunk életéhez.

Decemberben négy új pulóverrel gyarapodott a kínálatunk, ezek egységesen 5500 forintért kaphatók. Mindegyiknél szabad a színválasztás, az egyedüli rögzített dolog a felirat megjelenése. Kattints ide, hogy belépj a ruhaboltba!

Kapucnis pulóver - neon
Kapucnis pulóver - fekete
Női pulóver - neon
Női pulóver - fekete

Megosztás:

A szerző

avatar